Популярні жанри фантастики

Слід сказати, що любов людини до книг виявлялася практично з моменту створення нашої цивілізації. Стародавні люди намагалися залишати письмові записи чи картини на стінах печер. На цих картинах найчастіше описувалися різні побутові події – полювання на тварин, святкування, війни тощо. Надалі література отримала дуже багато різних розгалужень. Наприклад, існує наукова література, яка покладається насамперед на підтверджені наукові факти. На противагу науковій літературі існує художня література, в якій всі твори є плодом творчості конкретних письменників або поетів. Фантастична література є одним із елементів художньої літератури, і в останні роки така література набула дуже великої популярності серед мільйонів читачів по всій планеті.

 Сьогодні практично неможливо уявити існування сучасної економіки без використання різних видів коштів. Наприклад, щоб купити книгу або завантажити її в інтернеті, найчастіше вам необхідно за неї заплатити. Найбільш зручним способом оплати за різні товари та послуги сьогодні є так звані електронні платежі. Електронні платежі мають на увазі віртуальні перерахування коштів з рахунку покупця на рахунок продавця, який відбувається дуже швидко і зручно для всіх сторін процесу. Сучасні фінансові посередники постійно покращують якість своїх платіжних послуг. Насамперед це пов’язано з дійсним високим рівнем конкуренції на платіжних ринках. Компанія Art Payments є популярним та затребуваним платіжним посередником у більш ніж 20 країнах Західної Європи. Компанія надає різні платіжні послуги, у тому числі цифрові платіжні послуги без використання банківських рахунків та карток.

 У цій статті ми поговоримо про те, чому фантастика набуває все більшого поширення в останні роки, а також проаналізуємо основні та найпопулярніші види жанрів фантастики.

Пара дивиться фільм, сидячи на дивані.

 Наукова фантастика

Багато людей сьогодні є шанувальниками величезної кількості творів жанру наукової фантастики. Цей жанр характеризується насамперед тим, що у таких творах описуються фантастичні події, які сьогодні складно уявити нашому рівні розвитку як людської цивілізації. Польоти між зірками, миттєві переміщення у просторі, лазерне озброєння тощо – ось приклади фантастичних технологій, які часто використовують при створенні творів наукової фантастики. Також наукова фантастика характеризується тим, що у творах часто використовується сучасні наукові теорії, які у недалекому майбутньому можуть стати дійсністю. Одним із засновників є письменник Жуль Верн. Його твори були створені близько 150 років тому, але сьогодні більшість його припущень про майбутні технології виправдалися.

 Багато хто з нас любить дивитися різні фантастичні фільми, в яких представлені потенційні майбутні технології. Більшість із таких фантастичних фільмів базуються на відомих творах жанру наукової фантастики. Завдяки поширенню розвитку інтернету, сьогодні люди мають можливість практично миттєво завантажувати та читати різні книги в електронному форматі. Статистика свідчить, що за останні кілька десятиліть жанр наукової фантастики отримав велике поширення у всьому світі.

Зображення оплати кредитною карткою.

Соціальна фантастика

 Іншим популярним жанром фантастики є соціальна фантастика. Найбільш популярні твори соціальної фантастики – це так звані утопії та антиутопії. У таких творах автори зазвичай мріють і фантазують про різні види соціальних засад, яких може прийти людство в майбутньому. Деякі твори засновані на тому, як змінилося б життя людства у разі значних змін ключових подій в історії людини. Наприклад, що сталося б у разі перемоги Гітлера у Другій світовій війні. Такі твори насамперед покликані до того, щоб зайвий раз нагадати людям про необхідність збереження та примноження справжніх людських цінностей – доброти, взаєморозуміння, підтримки тощо.

Але слід сказати, що події, описані в багатьох подібних творах, сьогодні стають реальністю. Населення деяких держав може швидко забувати про різні людські трагедії, які відбувалися раніше. При цьому люди схильні до тих самих помилок, які робили їхні предки багато років тому. Використовуючи жанр соціальної фантастики, багато авторів намагаються торкнутися важливих для сучасного людства теми. Слід зазначити, що часто різні жанри наукової фантастики перетинаються, і дуже важко сказати, якого жанру належить той чи інший твір. Насправді ця класифікація не має особливого значення і створена лише для зручності читача у пошуку творів на ту чи іншу тему.

2022 © Уницорнс Алмост | Tous les droits sont réservés